Záchrancovia hradu

Partnermi záchrany hradu Tematín v roku 2019 sú

Partnerské firmy, ktoré vrelo odporúčame

Služby:

Murárske práce stredovekými technikamiMCastellum – veľká ochota, časová flexibilita, usilovnosť, bezprostrednosť. Na hrade realizovali chalani z tejto firmy niektoré veľmi náročné zásahy.

Drevostavby – ENOX (Miloš Masár a synovia) – www.enox.sk – výborná kvalita práce, veľká ochota a ústretovosť, rýchla realizácia. Obaja synovia chodievajú na hrad pomáhať ako dobrovoľníci vo voľnom čase.

AutodopravaPavol Dzurka – P+M Mordová – dlhoročný hradný dopravca, operatívne riešenia s veľkou ochotou, dobrá cena. Žiaden dopravca neprejavil takú ochotu nám pomôcť a v priebehu hodín zabezpečiť dopravu materiálu aj na poslednú chvíľu.

Materiál:

Stavebné rezivo  – WOODLINE (Ing. Igor Trúsik a syn) – Bzince pod Javorinou 534. Veľká ochota, rýchle jednanie, rýchla dodávka a dobrá kvalita. Zatiaľ čo inde niečo trvá týždne, u pána Trúsika to bolo hotové a vyvezené na hrade za 3 dni.

Spojovaní materiál a náradie – ROEXPO – www.ro-expo.sk – veľká ponuka, ochota aj odborne pomôcť, rýchlo objednať, bezproblémové riešenie problémov prípadne výmien. Nad inými ani neuvažujeme.